Nabídka krytin

Nabídka našich krytin základní varianta se kterou nejvíce pracujeme

 

PVC  

Novilon Viva - 379,-/m2 moderní a živá kolekce, která přináší to nejlepší z designu pro každou místnost vašeho domu a to vše ve skvělém poměru kvality a ceny. Nádherné vzory, které osloví každého.

Technické informace Celková tloušťka: 2,4 mm  Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,25 mm Šířka: 2; 3; 4 m  Oblast použití: 23-31 

Novilon Nova - 590,-/m2 Unikátní podlahovina pro každý interiér vás nadchne svými vlastnostmi a ohromí každého příchozího maximální reálností dekorů.

Technické informace Celková tloušťka: 3,2 mm  Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,35 mm Šířka: 2; 3; 4 m  Oblast použití: 23-32 

Novilux Structura -560,-/m2 je určen pro použití doma i v profesionálním prostředí. Má jedinečný jemně zrnitý povrch připomínající strukturu drceného korku. Působivý design, který vás nezklame.  

 

IVC GROUP 

Solid 270 -300,-/m2
PVC krytina Solid 270 se svou nášlapnou vrstvou 0,70mm je velmi odolná podlaha s vysokou bytovou domácí zátěží a velmi těžkou komerční zátěží.Je také velmi odolná na kolečkovou židli.

 

Merkur - 320,-/m2 

kolekce bytového PVC Merkur má 21 dekorů. Je určena především pro pokládku do bytů a rodinných domů. Je poskládána tak, aby splňovala poslední módní trendy a zahrnovala všechny barevné škály. Na první pohled zaujmou jemné vlásečnicové dekory Scarlet, které jsou v prodeji ve třech odstínech - stříbrná s kovovým leskem, bílá káva a světle hnědá. Tyto dekory jsou velmi vhodné pro kombinace s dřevěným nábytkem a zbytečně netříští prostor další dřevinou. Naopak jej spíše vkusně doplňují a vytvářejí pocit té pravé domácí pohody. Dekory Verbier jsou vizuálně také velmi zajímavé, zobrazují dřevěná prkna. V nabídce jsou ve dvou odstínech běleného a našedlého dubu. Dekory Verbier vyniknou v otevřených prostorách v kombinaci s moderním nábytkem. 

 

Victoria - 323,-/m2 je bytové PVC (třída zátěže 31, 41) o tloušťce 3,7 mm, s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Je k dispozici v sedmi dekorech dřeva a v pěti imitacích dlažby či kamenné mozaiky. Tato řada je dostupná v šířích 2, 3 a 4 m. 

 

Greenline - 362,-/m2 je bytové PVC s třídou zátěže 23, 31. Je specifické v tom, že na spodní straně je nalepena filcová vrstva, která po instalaci zakryje drobné nerovnosti povrchu, zvyšuje kročejový útlum a přináší větší komfort tepla. Greenline má celkovou tloušťku 4 mm a nášlapnou vrstvu 0,4 mm. Vyrábí se ve třech šířích 2, 3 a 4 m. 

 

Tarkett

Tarket Supreme Plus - 352,-/m2

PVC Tarkett Supreme Plus je velice pevná a odolná podlahová krytina. Vhodná do všech bytových prostor, ale i do komerčních prostor. Supreme Plus – imitace prkenných nabo parketových podlah nebo barevná designová PVC.PVC Tarkett Supreme Plus je vyráběno v šíři 2 nebo 4 metry.Celková tloušťka: 2,5 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,7 mm  Oblast použití: 23; 34; 43  

 

Tarkett design time-365,-/m2 

DesignTime – odolná heterogenní podlahovina, vhodná do komerčních a bytových prostor.

PVC DesignTime je velice odolné vůči opotřebení a oděru, a proto se nejvíce hodí do všech komerčních prostor a rušných odvětví jako je zdravotnictví, školství nebo maloobchod. Celková tloušťka2,5 mm Tloušťka nášlapné vrstvy0,7 mm Povrchová úprava PUR


Tarkett design tex-349,-/m2 

heterogenní PVC s textilní podložkou. Podlahová krytina vhodná do bytových prostor.

Tato podlaha vyniká zejména v tepelně-izolačních vlastnostech, kročejovém útlumu hluku a celkovém komfortu při chůzi.

Celková tloušťka2,20 mm Tloušťka nášlapné vrstvy0,25 mm Povrchová úprava Supreme Protection
MAT effect

 

Fatra napajedla

Linoleum-

Skládají se z několika vrstev, odlišujících se od sebe bud’ složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Na trh se dodávají v pásech o šíři 1,5 m (DOMO, NOVOFLOR STANDARD, NOVOFLOR EXTRA, DUAL). Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Domo- 190,-/m2 řez                      role 168,-/m2

Standart-271,-/m2 řez                  role236,-/m2

Extra-320,-/m2                                role277,-/m2

Dual-320,-/m2                                 role277,-/m2

 

Vinilové podlahy Fatra v několika variantách

Hledáte-li kvalitní podlahy s vysokou odolností a slušivým designem, vinylové podlahy jsou pro vás ideálním řešením. Imitace dřeva či kamene se hodí téměř do každého interiéru. Vinylové dílce si svou cestu našly i do obytných prostor a domácností. Velmi vhodné jsou např. do kuchyní, kde občas něco upadne na zem. Povrch je opatřen speciální ochrannou vrstvou. Ostré drápky vašich domácích mazlíčků proto nejsou žádným problémem. 

 

Vinylové plovoucí podlahy-
Experto click- 840kč-880kč/m2

Celovinyl click Experto Click v sobě ukrývá nespočet unikátních výhod ve 12 atraktivních a trendových dekorech v provedení dřeva, díky kterým se tato podlaha stane perfektním podlahovým řešením pro Váš dům či komerční prostory. Výhody: Díky patentovanému zámku Uniclic lze podlahu položit, rychle, čistě a jednoduše bez lepení .


Fatra Click-   850kč - 945kč/m2
Jedná se o kombinaci vinylové a laminátové podlahy. Výjimečností podlahy je snadné spojování dílců pomocí zámečku Uniclic a design podlah inspirovaný dřevinami z celého světa. Podlaha FatraClick se skládá ze tří vrstev: korek, HDF deska a vinylová designová vrstva. Vinylové plovoucí podlahy jsou v dnešní době jedním z nejrozšířenějších druhů podlah díky svým skvělým vlastnostem. Zvolte i vy svému domu toto řešení a zaručeně nebudete litovat. Moderní vzory, možnost kreativních kombinací, snadná údržba, vysoká odolnost a snadná instalace dělají z vinylových plovoucích podlah ideální řešení pro každý dům. 

 

Thermofix  2mm -520,-/m2
             2,5mm- 638,-/m2 

S Thermofixem se běžně setkáte v komerčních prostorách prodejních center, ve vstupních halách či v prostorách hotelů a restaurací. Vzhledem ke své odolnosti je možné Thermofix používat i v halách s lehkou výrobou. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu. 

Vinylová podlaha Fatra Imperio- 414,-/m2
Vinylová krytina Fatra Imperio má vysokou rozměrovou stálost bez použití skelného rouna, zvýšenou tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti. Nádherně imituje vzhled dřeva,velice snadno se udržuje. Je vhodná na podlahové vytápění.
 

Vinylové podlahy- 

IVC-DESIGN ART- od 436,-/m2                            click-od 759,-/m2 

Předností této kolekce je variabilita možnosti pokládky, můžete u jednotlivých dekorů zvolit zda je budete celoplošně lepit (zde je celková tloušťka 2, 25 mm a 2,5 mm) a nebo pokládat plovoucím systémem na tzv. click (zde je celková tloušťka 4,5 mm).Dle třídy užití pak vybíráte z kolekcí Home (třída zátěže 23-31) a kolekcí Traffic a Traffic Plus (třída zátěže 23-33-42) 

Už nadále nemusíte snít o exotické či luxusní podlaze. Nabízíme vám širokou nabídku značky wineo® DESIGNline, která dotvoří prostor dle vašich představ. Jedná se o vinylové podlahy, které dokonale imitují dřevenou podlahu, kámen i dlažbu. Na rozdíl od dřevěné podlahy jsou odolnější a také vhodné do komerčních prostor. Vinylová podlaha wineo® DESIGNline se dodává v různých formátech a s rozlišnými povrchy. Základní kolekce Ambra wood a Ambra stone je vhodná do bytového sektoru. Speciální kolekci zaměřující se na imitaci kamene je kolekce SELECT stone. Kolekce SELECT stone, SELECT wood, mají své využití nejen v bytových prostorách, ale i v komerčním sektoru. Tyto kolekce mají sražené hrany.

Také si můžete vybrat z široké nabídky celomasivních vinylových podlah

wineo DESIGNline- od 482,-/m2                                         click-od 895,-/m2

 v plovoucím systému. Kolekce BACANA vám nabízí nejen dekory dřeva, ale i kamene.

Novinkou je kolekce AMBRA wood a AMBRA stone – MULTILAYER. Jedná se o plovoucí vinyl na HDF desce v dekorech dřeva i kamene se zámkovým systémem LocTec®.

Další novinkou společnosti wineo® je kolekce KINGSIZE, kterou nově můžete mít i v lepené variantě, s využitím v bytových prostorách i komerčním sektoru. 

 

Laminátové podlahy 

Kronoflooring   - Castello Classic-8mm-293,-/m2
 - Kronofix Classic- 7mm-247,-/m2
 - Kronofix Cottage- 7mm- 290,-/m2

Kronoflooring patří mezi oblíbenou podlahovou krytinu a to především z důvodu finanční dostupnosti. Dlouhodobá životnost a vysoce kvalitní laminát, odolnost proti nárazu, jednoduchá pokládka a další skvělé vlastnosti přispívají ke kladům této podlahy. Správná laminátová podlaha vykazuje přirozeně působící strukturu a je odolná proti plošnému i bodovému zatížení a také slunečnímu záření. 

EGGER - Emotion 31 Just click- 7mm-300,-/m2
            - Emotion 32 Just click- 8mm-330,-/m2

Laminátové podlahy jsou materiál na bázi dřeva který je velmi podobný jako přírodní dřevo pokud jde o vhled a pocit. Na jeho výrobu je však výhradně používáno odpadové dřevo z hospodářsky udržovaných lesů. 

QUICK STEP -  od 374,-/m2
vám nabízí laminátové podlahy s velkým výběrem rozměrů prken, s různými typy designů dřeva, v nesčetném množství barev a s mnoha zajímavými kresbami a zářezy. Laminátové podlahy Quick-Step proto mají 25letou záruku a také ultra ochrannou vrstvu ScratchGuard, která až desetkrát zvyšuje odolnost proti poškrábání.
 

Dřevěné podlahy 

U dřevěných podlah se cena různě liší dle ceníku dodavatele různé akce atd.

Svět dřevěných podlah je obrovský. Při výběru dřevěné podlahy je důležité vědět, jaký typ dřevěné podlahy je pro vás ten pravý. Nejen u nás se setkáte s následujícím dělením:

 

Vícevrstvé dřevěné podlahy- od 900,-/m2

Nabídka Dřevěných podlah- PARADOR, ESKO, FEEL WOOD,BOEN

Představují dvouvrstvé či třívrstvé dřevěné podlahy. Mezi plovoucí podlahy se řadí třívrstvá podlaha. Dvouvrstvé podlahy se lepí celoplošně a jedná se spíše o vylepšení klasických parket. Dvouvrstvé podlahy mají protitah a díky tomu jsou mnohem stabilnější než klasické vlysy.  Další předností je konstrukční výška.

Masivní prkna

Jedná se o celomasivní prkna v různých délkách, které jsou většinou určeny výrobou. Nejčastěji jsou v nabídce dubová prkna, jejichž povrch je povrchově upraven tvrdým voskovým olejem.

 

Přírodní Linoleum Tarkett Veneto od 559,-/m2

Vlastnosti

Přírodní homogenní jednovrstvá podlahová krytina Veneto xf je vhodná do bytových, komerčních i průmyslových prostor. Díky široké nabídce barev vybízí přírodní linoleum Veneto ke kombinaci a zajímavým výtvarným řešením.

Díky povrchové ochraně xf má Veneto mimořádnou tuhost a je snadné na údržbu a čištěním. Ideální podlahová krytina pro školy, školky, nemocnice, obchody nebo veřejné prostory. 

 

Koberce 

Zátěžové koberce Edel 

Lima-356,-          Lima stripe-500,-             Mars-500,-         Helsinky-357,-   Gloss-708,-    Stockholm-900,-

 

Holandská firma Edel kromě luxusních bytových koberců nabízí též zátěžové koberce té nejvyšší kvality. Jsou vhodné do kanceláří, obchodů, restaurací, hotelů apod. Jedná se o koberce polyamidové i vlněné. Jsou nabízeny i ve formátu čtverců.

 

 

Bytové Koberce od 185,-/m2   

Kategorie koberců zahrnuje širokou škálu podlahových textilních, nebo i syntetických tkanin v mnoha provedeních, střizích, barev, potiscích a cenách. Koberce v bytech mají kromě estetické úlohy také funkce zateplovací a odhlučňovací. Jejich úkolem je také zachycování prachu, tlumení kročejového hluku a odlehčení kroků a tím šetření kloubů nohou.

Koberce mohou být celoplošné nebo pokrývat jen určitou část pokoje. V prvním případě je důležité vybírat tyto koberce nejen podle vhledu, ale i podle schopnosti odolávat zatížení. Zde je proto důležité zvážit jaký materiál zvolit, dále délku vlasu koberce a také hustotu vláken. To vše mimo jiné ovlivňuje životnost zvolené krytiny. Zákazník by si měl vždy také ujasnit, zda je pořízení koberce na přechodnou dobu, nebo je jeho užívání dlouhodobější záležitost. Rozdílné požadavky jsou na koberce kladeny také z hlediska určení místa pokládky. Jiný koberec je vyžadován v obývacím pokoji, jiný v příchozí hale, nebo v dětském pokoji.

Volbu koberce může ovlivnit i to, z čeho je vyrobena rubová strana koberce. Zákazník se může setkat s několika typy podkladu:

AB – umělý jutový podklad poskládaný v mřížce

Gel – zpevňovací guma proti sklouznutí po podkladu

Latex – nátěr latexovou směsí

V případě koberců, které pokrývají jen část podlahy, je často hlavním hlediskem vzhled a jeho výtvarné provedení. Takovýto koberec bývá často součástí designového vybavení bytu, což však neznamená, že hledisko trvanlivosti a odolnosti má až druhořadý charakter.

Z hlediska materiálového se koberce dělí na koberce z umělých vláken a na koberce z přírodních materiálů. Mezi syntetické koberce patří výrobky z polyamidu (PA), polyakrylu (PAC), polypropylenu (PP), polyesteru (PES), nebo ze směsí těchto materiálů, nebo směsi umělých a přírodních vláken. Čistě přírodní koberce jsou z vlny, hedvábí, sisalu, kokosového vlákna, nebo bavlny.